Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Kablosuz stereo teknolojisi ile donatılan bu kulaklığın 10 Eylül 2020 – 12 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilen Huawei Developer Conference etkinliğinde tanıtılacağı açıklanmıştı.

Kendisinin Avrupa ülkelerinde de satışa sunulacağı belirtildi. Huawei, IFA 2020 etkinliğinde hiçbir yeni ürün tanıtmadı ancak Honor markası yeni ürünleri ile teknoloji gündemine damgasını vurdu.

Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı ile karşımızda

Önümüzdeki ay Avrupa macerasına başlayacağı iddia edilen bu kulaklıkta silikon yapısının kullanılacağını söylemiştik. HiSilicon Kirin A1 işlemcisi FreeBuds Pro modeline güç verecek.

Bu işlemciyi daha önce Huawei FreeBuds 3 kulaklığında görmüştük. Bluetooth 5.2 bağlantısı ve Etkin (Aktif) Gürültü Engelleme özelliği ile donatılacağı söylenen yeni üründe 3 adet mikrofon bulunacak.

Batarya kapasitesi 52.5 mAh olan bu cihaz için 3 adet renk seçeneği sunulacak. Bu renk seçenekleri arasında siyah, beyaz ve gümüş yer alıyor. Dış tasarıma baktığımızda ise bizi dikdörtgen bir yapı karşılıyor.

Kutusunun aynı zamanda bir şarj aleti olarak da kullanılabildiğini söyleyelim. Şarjı biten FreeBuds Pro kulaklıklarınızı bu kutu ile şarj edebileceksiniz. Peki bu giyilebilir teknolojinin Avrupa fiyatı ne?

WinFuture isimli bir teknoloji kaynağının iddiasına göre bu kulaklığın fiyat etiketinde 150 avro (euro) yazacak. Dilerseniz sizi bu kulaklığın görüntüleri ile baş başa bırakalım. Görseller hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir